Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Zadzwoń do nas!
717-888-046
606-877-927
Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

  • Przelew bankowy na rachunek bankowy sprzedawcy (w tym wypadku realizacja zamówienia nastąpi po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Sprzedawcy, przesłanie potwierdzenia przelewu drogą mailową może ułatwić realizację zamówienia)
  • Gotówką za pobraniem - płatność Dostawcy przy odbiorze zamówienia (w tym przypadku realizacja zamówienia następuje po przesłaniu Klientowi potwierdzenia zamówienia).
  • Gotówką przy odbiorze osobistym – płatność w biurze Sprzedawcy (realizacja następuje po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia zamówienia, zaś Towar wydany zostaje w biurze Sprzedawcy)
  • Przelew bankowy poprzez zewnętrzny system (w tym przypadku realizacja zamówienia następuje po otrzymaniu przez Sprzedawcę informacji z systemu DotPay o dokonaniu płatności)
Witryna stworzona na platformie